"Pierwsza miłość" odcinek 2965. Teresa zostanie aresztowana! Czy Kinga zdoła wyciągnąć matkę z kłopotów? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2965. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Teresa zostanie zatrzymana i wtrącona do aresztu! Czy Kinga zdoła pomóc matce? Jak zareaguje jej rodzina? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2965. w poniedziałek, 2.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Teresa (Ewa Skibińska), matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), zniknęła z jej życia lata temu. Jakiś czas temu kobieta niespodziewanie znów pojawiła się w życiu córki. Była jednak bardzo tajemnicza i nieufna... Zaraz potem ponownie zniknęła.

Dominika i Widawski będą uprawiać seks w szpitalu! Zostaną przyłapani!Zobacz więcej

W 2965. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Teresa będzie chciała opuścić Polskę. Jej plan się jednak nie powiedzie i zostanie zatrzymana na lotnisku za podróżowanie z fałszywymi dokumentami. Kinga i Artur (Łukasz Płoszajski) postanowią jej pomóc.

Kulczyccy zdołają wyciągnąć ją z aresztu i przywiozą do siebie do domu, aby się nią zaopiekować. Gdy dojadą na miejsce, bardzo zaskoczy ich reakcja ich dzieci. Chłopaki, w szczególności Tomek (Oskar Wojciechowski), będą wobec niej bardzo niechętni.

Czy Teresa zdoła jakoś na nowo ułożyć sobie relacje z rodziną? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×