"Pierwsza miłość" odcinek 2968. Dominika poprosi o pomoc matkę! Ją też oszuka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2968. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika postanowi uczepić się kolejnej bliskiej osoby. Po Marysi przyjdzie czas na jej matkę, Anetę. Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2968. w czwartek, 5.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dominika (Aneta Zając) znów zaczęła udawać swoją siostrę i wdała się z romans z jej kolegą z pracy. Gdy cała sprawa wyszła na jaw, oszustka została na lodzie. Teraz musi znaleźć jakiś nowy "sposób na życie".

Artur pobije się z Mateuszem?! Będzie chciał stanąć w obronie EmilkiZobacz więcej

W 2968. odcinku serialu "Pierwsza miłość" siostra Marysi (Aneta Zając) postanowi poprosić o pomoc swoją matkę Anetę (Maria Pakulnis). Kobieta zlituje się nad nią przyjmie ją do siebie i postanowi zatrudnić ją w galerii sztuki. Nie będzie to jednak takie proste.

Dominika bowiem nie zna się zupełnie na sztuce, a jej kultura osobista również pozostawia wiele do życzenia. Aneta jednak nie podda się i zafunduje córce przyspieszony kurs etykiety. Wydaje się jednak, że wieloletnich zaniedbań nie da się tak szybko nadrobić.

Czy była porywaczka sprowadzi kłopoty także na swoją matkę? Aby poznać jej dalsze losy, oglądacie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×