"Pierwsza miłość" odcinek 2970-71. Teresa oszalała?! Matka Kingi porwie jej dzieci! [CO SIĘ WYDARZY]

Teresa z serialu "Pierwsza miłość", matka Kingi, zamieszkała za córką, ale jej stan psychiczny wcale się nie poprawia! Do czego posunie się znerwicowana kobieta?! Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 2970. i 2971.!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2970. w poniedziałek, 9.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) po wielu latach znów spotkała się ze swoją matką, Teresą (Ewa Skibińska)! Historia kobiety bardzo ją wzruszyła, dlatego też postanowiła jej pomóc. Jej dziwne zachowanie szybko jednak zacznie wzbudzać niepokój Kulczyckich...

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

W 2970. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Teresa w dalszym ciągu będzie w kiepskiej kondycji psychicznej. Nie będzie chciała wyjść z domu. W końcu jednak Kinga zdoła namówić ją na krótki spacer. Po powrocie Żukowska zacznie zachowywać się bardzo dziwnie. Będzie się jej zdawało, że pod jej nieobecność w mieszkaniu był jej były mąż.

Jej paranoja będzie stale postępować. W 2917. odcinku serialu "Pierwsza miłość" kobieta będzie przekonana, że widziała swojego byłego męża na ulicy. Artur (Łukasz Płoszajski) i Kinga zaczną podejrzewać, że Teresa cierpi na jakąś chorobę psychiczną. W końcu jednak zostawią ją samą.

TOP10 najlepszych piosenek z czołówek polskich seriali!Zobacz więcej

Żukowska wpadnie w panikę i uzna, że musi za wszelką cenę ratować wnuki! Porwie Tomka (Oskar Wojciechowski) i Maćka (Joachim Olko) ze szkoły i ucieknie, nie informując o niczym Kulczyckich! Gdy rodzice chłopców dowiedzą się o porwaniu, będą przerażeni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Casper (gość)

    Teresa, coś ty z ustami zrobiła...

    05.12.2019 18:36
  • Bartek (gość)

    Dziekuje za reklame karty VISA po tak oblesnej i nachalnej reklamie wymienilem wszystkie karty na mastercard.

    04.12.2019 01:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×