"Pierwsza miłość" odcinek 2974. Piotrek zacznie udawać Krystiana! Uwiedzie Ulę i podpadnie Hiszpanowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2974. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrkowi w oko wpadnie Ula, którą spotka na ASP! Aby ją poderwać, zacznie udawać malarza... Czy to oznacza kłopoty? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2974. w piątek, 13.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Piotrek (Michał Mikołajczak), przyjaciel Krystiana (Patryk Pniewski) i Melki (Ewa Jakubowicz), lubi ładować się w różne problemy! Już wkrótce mężczyzna może wpakować się w nową intrygę! Czy znów spadnie na cztery łapy?

Melka odwoła podróż poślubną! Kto będzie ważniejszy od męża?Zobacz więcej

W 2974. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) poprosi Ulę (Ola Gintrowska), aby zorganizowała w Wadlewie wernisaż. Ma to być kolejna przykrywka pod jego brudne interesy. Gangster chce rozwinąć na prowincji nowe przestępcze imperium.

Dziewczyna potraktuje to zadanie bardzo poważnie i uda się do Wrocławia na poszukiwania młodych malarzy. Na ASP spotka Piotrka, któremu od razu wpadnie w oko! Gdy Majczyk dowie się, czego szuka dziewczyna, postanowi urządzić małą mistyfikację!

Kinga i Artur pokłócą się o Teresę! Kulczycka nie chce uwierzyć w szaleństwo matki?Zobacz więcej

Mężczyzna zacznie pokazywać Uli obrazy Krystiana i skłamie, że sam je namalował... Nie będzie miał pojęcia, że uwodząc Ulę, może zadrzeć z niebezpiecznym przestępcą, z którym przez długi czas nie mogła sobie poradzić jego szefowa, Sylwia (Edyta Herbuś)!

Czy Ula uwierzy w to, że Piotrek jest malarzem? Czy nawiąże się między nimi romans? Co zrobi Hiszpan? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×