"Pierwsza miłość" odcinek 2975. Trudne chwile w związku Kaśki i Gosi. Śmiertelna diagnoza burzy szczęście małżonków! [CO SIĘ WYDARZY]

Kaśka i Gosia w "Pierwszej miłości" są przekonani, że nigdy nie będą mogli mieć dziecka. Dojdzie jednak do nieoczekiwanego obrotu sprawy. Kiedy wydaje się, że wszystko wreszcie się układa, na małżonków spadnie cios! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2975. we wtorek, 17.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kaska (Michał Koterski) i Gosia (Magdalena Różańska) po negatywnej diagnozie lekarskiej stracili wiarę w to, że kiedyś będą mogli mieć dziecko. Tym większe jest zdziwienie Kaski, gdy Gosia przekazuje mu radosną nowinę, Oznajmia mu, że wkrótce zostaną rodzicami. Kaśka jest wniebowzięty, jego marzenie staje się rzeczywistością. Jednak radosne nowiny dość szybko okazują się błędną diagnozą.

Bartek znajduje pocieszenie w łóżku Pauliny! Zwiąże się z dawną kochanką i żoną zmarłego brata?Zobacz więcej

Gosia podczas konsultacji u lekarza dowiaduje się , że to nie ciąża, a guz raka kosmówki wywołał pozytywny wynik testu. Para jest zdruzgotana. Szanse na wyzdrowienie są znikome. Pełni nadziei czekają na potwierdzenie diagnozy przez lekarzy. Jednocześnie nieświadomi niczego przyjaciele obdarowują ich prezentami dla dziecka.

Jak w trudnej sytuacji poradzą sobie zakochani do szaleństwa Kaśka i Gosia? Jak na wiadomość o chorobie matki zareaguje Wiola?

Teresa zostanie aresztowana! Czy Kinga zdoła wyciągnąć matkę z kłopotów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×