"Pierwsza miłość" odcinek 2978-79. To Łukasz stoi za zaginięciem Pawła?! Melka wsadzi męża za kratki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2978. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka zacznie podejrzewać, że to Łukasz jest odpowiedzialny za zniknięcie Pawła! Czy policjantka aresztuje własnego męża? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2978. w czwartek, 19.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) i Łukasz (Jan Wieczorkowski) zdecydowali się na ślub! Nowożeńcy będą chcieli się sobą nacieszyć, lecz szybko okaże się, że pierwsze dni ich małżeństwa wcale nie będą taką sielanką... Wszystko przez tajemnicze zaginięcie Pawła (Michał Malinowski)!

Trudne chwile w związku Kaśki i Gosi. Śmiertelna diagnoza zburzy ich szczęście?Zobacz więcej

W 2978. odcinku serialu "Pierwsza miłość" policjantka będzie analizować materiały zebrane w toku śledztwa. W pewnym momencie natrafi nagranie z monitoringu, na który widać bójkę Łukasza i Pawła przed King's Fitness. Zacznie podejrzewać, że jej mąż może stać za zaginięciem Nowogrodzkiego.

Po powrocie z pracy Melka zacznie zadawać Łukaszowi trudne pytania, lecz ten wszystkiego się wyprze. Policjantka nie będzie wiedziała, co zrobić ze zgromadzonymi materiałami. W końcu w 2979. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi donieść na męża Wirskiemu (Tadeusz Ratuszniak)!

Sebastian Stankiewicz dołączył do obsady serialu! Fikoł namiesza w Wadlewie?Zobacz więcej

Magnus zostanie przetransportowany na komendę, lecz odmówi rozmowy z kimkolwiek, jeśli wpierw nie będzie mógł porozmawiać z Melką. Będzie miał żal do żony, że nie wierzy w jego zapewnienia, że nie zrobił krzywdy Pawłowi. Zdezorientowana Melka zacznie szukać dowodów potwierdzających słowa męża.

Czy Łukasz faktycznie ma coś wspólnego ze zniknięciem Pawła? Jak podejrzenia Melki wpłyną na ich małżeństwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Melka zaczyna być bardziej papieska niż sam Papież. Pozbawiona prawdziwych uczuć, lojalna do bólu tylko nie tam gdzie trzeba. Paweł nie oporu ją zdradzać i zostawić, ale ona jest po prostu święta.

    12.12.2019 16:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×