"Pierwsza miłość" odcinek 2980. Piotrek oszuka Hiszpana! "Niechcący" naciągnie go na duże pieniądze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2980. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek przyjedzie do Wadlewa na swój "wernisaż"! Czy przez niewinny podryw podpadnie Hiszpanowi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2980. w poniedziałek, 23.12.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Piotrek (Michał Mikołajczak) spotkał Ulę (Ola Gintrowska) na ASP i aby ją poderwać, zaczął udawać malarza! W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" chłopak będzie coraz dalej posuwał się w swojej mistyfikacji. Czy w końcu zostanie zdemaskowany?

Paweł został zamordowany! Sprawca przyzna się do okrutnej zbrodni?Zobacz więcej

W 2980. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ula zabierze Piotrka do Wadlewa, aby zobaczył, gdzie ma odbywa się "jego" wernisaż. Chłopak pozna tam Hiszpana (Piotr VIENIO Więcławski), który od razu wyczuje, że między nim a Ulą jest chemia. Ciężko mu będzie opanować zazdrość.

Gangster będzie chciał zaimponować dziewczynie i spróbuje pokazać swoją wyższość nad "artystą". Będzie chciał kupić wszystkie dziesięć obrazów, które trafiły Wadlewa. Piotrek spróbuje wycofać się z maskarady, ale jest już za późno. Chcąc uniknąć zdemaskowania, przyjmie 10 tysięcy w gotówce!

Gdy Krystian (Patryk Pniewski) dowie się o transakcji, będzie wściekły! Każe Piotrkowi odzyskać jego obrazy! Co zrobi Majczyk?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×