"Pierwsza miłość" odcinek 2986. Sabina zostanie wyrzucona z odwyku za picie! Weksler się jej wyprze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2986. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina zostanie wyrzucona z terapii odwykowej! Czy całkowicie pogrąży się w alkoholizmie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2986. we wtorek, 7.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sabina (Urszula Dębska) znów pije! Jej problemy z alkoholem nie umkną uwadze jej bliskich, którzy natychmiast wyślą ją na odwyk. Czy uda jej się pokonać nałóg?

Paweł pojawi się... na własnym pogrzebie! Dlaczego udaje, że zginął?Zobacz więcej

W 2986. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina na granicy wytrzymałości. W pewnym momencie zacznie myśleć o wypiciu butelki alkoholu, którą przyniósł jej Oskar (Filip Gurłacz). Zostanie przyłapana i wyrzucona z ośrodka leczenia uzależnień. Gdy dowie się o tym jej ojciec, będzie wściekły!

Weksler (Karol Strasburger) nie będzie już chciał więcej pomagać córce i zwolni ją z pracy, spełniając swoją wcześniejszą groźbę. Grażyna (Grażyna Wolszczak), była żona Karola, nie będzie zadowolona z decyzji biznesmena. Zacznie obawiać się, że Sabina może sobie coś zrobić.

Czy bohaterka serialu "Pierwsza miłość" całkowicie się załamie i pogrąży się w pijaństwie? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w nowych odcinkach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×