"Pierwsza miłość" odcinek 2989-90. Ewa porzuci Karola! Załamany Weksler dostanie wylewu! [CO SIĘ WYDARZY]

Stres związany z firmą i problemami rodzinnymi może wpędzić Wekslera do grobu! Biznesmen dostanie wylewu! Sprawdź, co wydarzy się w 2989. i 2990. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2989. w piątek, 10.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Karol Weksler (Karol Strasburger) ma już swoje lata, a życie nie szczędzi mu stresu i emocji! Już wkrótce intensywny tryb życia bardzo mocno odbije się na jego zdrowiu. Czy grozi mu nawet śmierć?

Paweł pojawi się... na własnym pogrzebie! Dlaczego udaje, że zginął?Zobacz więcej

Biznesmen będzie musiał walczyć z alkoholizmem córki Sabiny (Urszula Dębska), a jego ukochana, Ewa (Ewa Gawryluk), porzuci go, ponieważ uzna, że ten wciąż czuje coś do swojej byłej żony Grażyny (Grażyna Wolszczak). W 2989. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Weksler będzie kłębkiem nerwów.

Poprosi Artura (Łukasz Płoszajski), aby to on poinformował Sabinę, że zostaje zwolniona. Kulczycki nie będzie chciał się na to zgodzić i pomiędzy mężczyznami dojdzie do kłótni. Karol postanowi utopić swoje smutki w alkoholu. W barze niespodziewanie dosiądzie się do niego Sylwia (Edyta Herbuś).

Najwięksi kobieciarze i podrywacze z polskich seriali! Który bohater nie odpuści sobie żadnej dziewczyny?Zobacz więcej

W pewnym momencie Weksler bardzo źle się poczuje i osunie się na ziemię. Dostanie wylewu! W 2990. odcinku serialu "Pierwsza miłość" mężczyzna w ciężkim stanie trafi do szpitala. Ewa będzie bardzo przejęta tym, co się stało i zacznie się obwiniać o całą sytuację. W przypływie emocji wyzna mu miłość.

Grażyna natomiast spróbuje namówić skacowaną Sabinę, aby odwiedziła schorowanego ojca. Ta jednak odmówi. Czy aż tak bardzo znienawidziła ojca?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×