"Pierwsza miłość" odcinek 2989. Łukasz zagrozi Melce rozwodem! Jak zareaguje policjantka? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo małżeństwo Melki i Łukasza znajdzie się na skraju rozpadu. Czy jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja? Sprawdź, co wydarzy się w 2989. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2989. w piątek, 10.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) przez pewien czas podejrzewała, że to jej mąż stał za zaginięciem Pawła. Prawnik nie może wybaczyć jej tego, że nie potrafiła mu zaufać. Czy ich związek jest w stanie przetrwać taki kryzys?

Ewa porzuci Karola! Załamany Weksler dostanie wylewu!Zobacz więcej

W 2989. odcinku serialu "Pierwsza miłość" policjantka będzie bardzo tęsknić za Łukaszem (Jan Wieczorkowski), ale trudno będzie jej wykonać krok w kierunku pojednania. W końcu jednak Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zdoła przekonać ją, aby spotkała się z mężem.

Magnus zgodzi się na spotkanie, ale nie będzie w najlepszym humorze. Co więcej, umówi się z Melką pod siedzibą kancelarii, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Długosz będzie wściekła na męża! Uzna, że musi pokazać Łukaszowi, co straci.

Aby dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy Melki i Łukasza, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×