"Pierwsza miłość" odcinek 2990. Piotrek i Ula zostaną przyłapani? Hiszpan chce zabić kochanków! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2990. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan spróbuje definitywnie zakończyć romans Uli i Piotrka! Czy dojdzie do morderstwa? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2990. w poniedziałek, 13.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Romans Uli (Ola Gintrowska) i Piotrka (Michał Mikołajczak) trwa w najlepsze! Już wkrótce kochankowie dowiedzą się, kim jest Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) i zaczną spotykać się potajemnie. Czy powinni tak ryzykować?

Ewa porzuci Karola! Załamany Weksler dostanie wylewu!Zobacz więcej

Już wkrótce gangster dowie się bowiem o zdradzie ukochanej! W 2990. odcinku serialu "Pierwsza miłość" wściekły Hiszpan w towarzystwie Edka (Jarosław Gruda) wpadnie do hotelu, w którym na schadzkę umówili się Piotrek i Ula. Będzie gotowy zabić chłopaka!

Dzięki sprytnemu fortelowi Majczyk zdoła jednak wymknąć się z pułapki, a w trakcie ucieczki... nieświadomie rozkocha w sobie kolejną dziewczynę. Ścigający go mafioso nie będzie jednak chciał odpuścić! Postanowi za wszelką cenę go odnaleźć.

Teresa miała rację! Były mąż naprawdę chce ją dopaść!Zobacz więcej

Następnego dnia Piotrek opowie o wszystkim Melce (Ewa Jakubowicz), która będzie przerażona, gdy dowie się, że chłopak zadarł z samym Hiszpanem! Doradzi mu, aby jak najszybciej zerwał wszelkie kontakty z Ulą! Jak to się skończy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×