"Pierwsza miłość" odcinek 2991-92. Teresa miała rację! Były mąż naprawdę chce ją dopaść! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2991. odcinku serialu "Pierwsza miłość" okaże się, że strach Teresy był w pełni uzasadniony! Czy Kinga odda matkę w ręce psychopaty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2991. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Teresa (Ewa Skibińska), matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), panicznie boi się swojego byłego męża, Wiktora Wagnera (Jacek Mikołajczak). Bliscy uznali, że lęki kobiety są objawem choroby psychicznej. Prawda okaże się jednak bardziej przerażająca!

Śmierć Gosi! Ukochana Kaśki umrze na rękach mężaZobacz więcej

W 2991. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kingę odwiedzi Janek (Maciej Mikołajczyk), który opowie jej, co ustalił. Jego zdaniem Wiktor kilka miesięcy temu opuścił Indie i najprawdopodobniej przebywa w Polsce. Uzna, że jest możliwe, że rzeczywiście śledził Teresę.

Jeszcze tego samego dnia z Kulczycką skontaktuje się jej były ojczym. W 2992. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wagner zdoła przekonać ją, że to on najlepiej zaopiekuje się Teresą. Zaraz potem znów skontaktuje się z ją Janek, który przekaże jej dramatyczne wieści.

Okaże się, że Wiktor jest niebezpiecznym psychopatą, którego ściga policja! Kinga i Janek ruszą w dramatyczny pościg! Czy uda im się uratować życie Teresy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×