"Pierwsza miłość" odcinek 2995. Weksler wybudzi się ze śpiączki! Ewa i Grażyna zaczną o niego walczyć [CO SIĘ WYDARZY]

W 2995. odcinku serialu "Pierwsza miłość Karol Weksler wybudzi się ze śpiączki. Czy bliscy będą w stanie otoczyć go troskliwą opieką? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2995. w poniedziałek, 20.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Karol Weksler (Karol Strasburger) dostał wylewu i w ciężkim stanie trafił do szpitala! Czy biznesmen może liczyć na opiekę bliskich? Czy uda mu się odzyskać pełną sprawność?

Kinga zdradzi Artura! Pójdzie do łóżka z JankiemZobacz więcej

W 2995. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Karol wybudzi się ze śpiączki, wciąż jednak będzie w bardzo kiepskim stanie. Ewa (Ewa Gawryluk) i Grażyna (Grażyna Wolszczak) będą chciały się nim zaopiekować, ale bardziej skupią się na... ciągłych kłótniach. Cały czas będą wykłócać się o to, która z nich ma większe prawa do Wekslera.

Taka atmosfera z pewnością nie będzie dobrze służyła biznesmenowi. Rozjemcą w sporze między kobietami mogłaby być Sabina (Urszula Dębska), lecz ona wciąż będzie zła na ojca. Zajmie się także własnymi problemami. Dowie się bowiem, że Artur (Łukasz Płoszajski) zna Oskara (Filip Gurłacz).

Aby poznać dalsze losy Karola Wekslera i jego rodziny, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×