"Pierwsza miłość" odcinek 3000-01. Łukasz zginie z rąk własnego ojca! Magnus zasłoni Melkę własną piersią [CO SIĘ WYDARZY]

Śmierć Łukasza będzie dla Melki ogromnym ciosem! W 3001. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Magnus zasłoni ją własnym ciałem i przyjmie na siebie śmiertelny strzał... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3000. w poniedziałek, 27.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Małżeństwo Melki (Ewa Jakubowicz) i Łukasza (Jan Wieczorkowski) nieuchronnie chyli się ku upadkowi. Małżonkowie całkowicie stracili do siebie zaufanie i nie potrafią wrócić do normalnego życia. Nikt jednak nie spodziewa się takiej tragedii...

Kinga zdradzi Artura! Pójdzie do łóżka z JankiemZobacz więcej

W 3000. odcinku serialu "Pierwsza miłość" po kolejnej kłótni z mężem Melka postanowi wyjechać z Wrocławia. Marysia (Aneta Zając) spróbuje jednak przekonać swojego zięcia, aby jeszcze raz spróbował uratować ich związek. Zabierze go na dworzec, aby powstrzymał policjantkę przed wyjazdem.

W tym samym czasie z więzienia wyjdzie Wodnik (Daniel Olbrychski), ojciec Łukasza. Będzie wściekły, że jego syn przekazał jego majątek na cele charytatywne. Postanowi zemścić się na Melce. Dzięki jednemu ze swoich lojalnych podwładnych zdobędzie broń i uda się na stację, aby ją zabić!

Śmierć Gosi! Ukochana Kaśki umrze na rękach mężaZobacz więcej

W 3001. odcinku serialu "Pierwsza miłość" mafioso wyciągnie broń i wyceluje w policjantkę. Gdy zobaczy to Łukasz, natychmiast ruszy jej na ratunek. Zasłoni żonę własnym ciałem i to w niego trafi kula wystrzelona przez Wodnika. Mąż Melki padnie na ziemię. Jego ojciec przez chwilę stanie jak sparaliżowany.

Chwilę później morderca zbiegnie jednak z miejsca zbrodni, a Marysia rozpocznie reanimację. Niestety, Łukasz zginie na miejscu. Melka będzie zrozpaczona! Marysia i Piotrek (Michał Mikołajczak) będą chcieli otoczyć ją opieką, lecz policjantka szybko się im wymknie. Czy zrobi sobie krzywdę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • WYSTAPI PIOTR ADAMCZYK (gość)

  MARCIN BOSKA

  22.01.2020 21:25
 • Ewa (gość)

  Beznadzieja to co wymyślają Ci scenarzyści!

  10.01.2020 18:58
 • Ktos (gość)

  To już jest żałosne co oni wyprawiają, po co w ogóle był ten wątek ślubu jak teraz takie rzeczy...

  08.01.2020 16:08
 • Marta (gość)

  Ja pier... Jaka masakra! Nie może poprostu najzwyczajniej w świecie wyjechać i se żyć? Tozto już wszystkich na raz usmiercic po co się bawić pokolei? Reżyser powinien się w łeb jebn.. Z serialu robi szmire na którą żal patrzeć bo co chwilę ktoś umiera, zostaje zamordowany itp. Zrób wybuchowa imprezę w barbarianie i niech wszyscy idą do piachu po co czekać kolejne xx odc aż kolejna osoba umrze!! Dziadostwo!

  08.01.2020 10:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×