"Pierwsza miłość" odcinek 3001-02. Hiszpan wyzna Malwinie miłość! Wyjedzie z nią do... Laponii? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3001. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan wyzna Malwinie miłość! Zakochani zaczną planować wspólny wyjazd za granicę. Czy opuszczą Polskę na zawsze? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3001. we wtorek, 28.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gdy Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) wprowadził się do Wadlewa, od razu zakochał się w Uli (Ola Gintrowska). Szybko jednak okazało się jednak, że dziewczyna nie odwzajemnia jego uczuć. Na horyzoncie pojawiła się jednak inna kobieta...

Łukasz zginie z rąk własnego ojca! Magnus zasłoni Melkę własną piersiąZobacz więcej

Od pewnego czasu to Malwina (Agnieszka Wielgosz) stara się bowiem zbliżyć do gangstera. W 3001. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan wyzna jej miłość! Tego samego dnia dowie się, że oficjalnie przyznano mu status świadka koronnego. Policja pozwoli mu opuścić Wadlewo i znaleźć nową kryjówkę.

Dawny boss wrocławskiej mafii postanowi wyjawić ukochanej całą prawdę o sobie. Para zacznie także planować wyjazd za granicę. Będą marzyć o wspólnej przyszłości w ciepłych krajach. W 3002. odcinku "Pierwszej miłości" czeka ich jednak brutalne zderzenie z rzeczywistością. Okaże się, że mają jechać do... Laponii!

Czy zakochani zdecydują się na wyjazd do fińskiej siedziby Świętego Mikołaja? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Każdy pasuje do siebie na swój sposób i ma prawo do.szczęścia jak każdy z nas nie twoja ocena ważna. Tylko liczy się miłość

    19.01.2020 15:36
  • Ewa (gość)

    Jarek i Malwina wcale do siebie nie pasuja.

    16.01.2020 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×