"Pierwsza miłość" odcinek 3006-07. Melka chce umrzeć?! Weźmie udział w niebezpiecznej misji [CO SIĘ WYDARZY]

W 3006. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka będzie bliska śmierci w trakcie akcji wymierzonej przeciwko groźnemu gwałcicielowi! Dlaczego tak ryzykuje? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3006. we wtorek, 4.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) na własne oczy zobaczy śmierć swojego męża Łukasza (Jan Wieczorkowski)! Prawnik zginie zasłaniając ją własną piersią. Dla policjantki będzie to ogromny szok... Czy będzie w stanie się po czymś takim pozbierać?

To do jej burzliwego uczucia odnosi się tytuł serialu! Jak zmieniała się Marysia?Zobacz więcej

W 3006. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka pomimo sprzeciwu Wirskiego (Tadeusz Ratuszniak) zgłosi się do bardzo niebezpiecznej misji pod przykrywką. Będzie miała udawać prostytutkę, aby sprowokować do ataku niebezpiecznego gwałciciela, który skutecznie wymykał się dotąd policji.

Początkowo wszystko będzie szło zgodnie z planem, lecz w pewnej chwili bandyta wyrwie się z radiowozu i zacznie uciekać. Melka rzuci się w ryzykowny pościg, w trakcie którego o mały włos nie straci życia! Na całe szczęście ostatecznie uda się zatrzymać gwałciciela, a policjantka wyjdzie z akcji bez szwanku.

Hiszpan wyzna Malwinie miłość! Wyjedzie z nią do... Laponii?Zobacz więcej

W 3007. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hubert (Rafał Szałajko) będzie wściekły na Melkę, że narażała swoje życie podczas akcji. Melka jednak zbagatelizuje uwagi kolegi. Podczas przesłuchania zatrzymanego bandyty zacznie za to używać niedozwolonych metod, by wymusić zeznania. Będzie miała kłopoty?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×