"Pierwsza miłość" odcinek 3008. Dominika poznaje spadkobiercę milionowej fortuny! Uwiedzie go? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niebawem w "Pierwszej miłości" w życiu Dominiki pojawi się tajemniczy mężczyzna! Czy postanowi wykorzystać tę znajomość do wzbogacenia się? A może będziemy świadkami narodzin uczucia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3008. w czwartek, 6.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 3008. odcinku w galerii Anety (Maria Pakulnis), gdzie od niedawna pracuje bliźniaczka Marysi (Aneta Zając), pojawia się niepozorny klient, którego wygląd i aparycja nie wskazują na zasobny porftel. Dominika (Aneta Zając) obraża mężczyznę biorąc go za pozera. Wylewa na niego kawę i odmawia dalszej rozmowy. Dominika opowiada matce o sytuacji. Aneta nie kryje wściekłości. Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna to Wojtek Czajka (Sebastian Perdek), król chpisów, spadkobierca rodzinnej fortuny.

Melka chce umrzeć?! Weźmie udział w niebezpiecznej misjiZobacz więcej

W odcinku 3011. pod wpływem Anety, Dominika spotyka się z królem chipsów, aby przeprosić mężczyznę za swoje zachowanie. Sceptycznie nastawiona ze zdziwieniem odkrywa, że spotkanie sprawia jej przyjemność i bardzo dobrze czuje się w towarzystwie Wojtka. Mężczyzna zaprasza Dominikę na randkę. Tymczasem w głowie kobiety rodzi się zupełnie inny pomysł na wykorzystanie znajomości z wpływowym mężczyzną. Dominika razem z Arletą (Joanna Majstrak) postanawiają okraść króla chipsów. Zastanawiają się nad najbardziej skutecznym sposobem na włamanie. W jednym z kolejnych odcinków niespodziewanie mężczyzna, wyraźnie zauroczony Dominiką, zaprasza ją na weekend do Paryża...

Czy Dominika zgodzi się na romantyczny wyjazd we dwoje? A może zła strona kobiety wygra i postanowi wykorzystać znajomość do wzbogacenia się? Bliższe poznanie Dominiki z Wojtkiem Czajką w lutowych odcinkach "Pierwszej miłości" na antenie Polsatu!

Łukasz Płoszajski robi niespodziankę z okazji 3000. odcinka serialu. Tym razem, jako Haker Umysłu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×