"Pierwsza miłość" odcinek 3015. Awantura na wieczorze kawalerskim! Śmiałek pomyli policjantkę ze... striptizerką! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3015. odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się wieczór kawalerski Śmiałka! Impreza zakończy się... aresztowaniem Pana Młodego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3015. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Śmiałek (Paweł Okoński) w końcu oświadczy się Annie (Agnieszka Suchora) i zacznie planować ślub! Przyjaciele oczywiście go nie zawiodą i zorganizują mu wieczór kawalerski! Czy impreza zakończy się skandalem?

Ślub Śmiałka i Anny! Hiszpan uratuje uroczystość?Zobacz więcej

W 3015. odcinku serialu "Pierwsza miłość" panowie z Wadlewa spotkają się, aby napić się wódki i porozmawiać. W pewnym momencie goście uznają jednak, że prawdziwy wieczór kawalerski nie może obyć się bez występu striptizerki. Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) wyciągnie telefon i zadzwoni gdzie trzeba.

Jakiś czas później w drzwiach pojawi się atrakcyjna dziewczyna w mundurze. Śmiałek będzie pewien, że to zamówiona hostessa i zacznie ją rozbierać! Bardzo szybko okaże się, że jest to... prawdziwa policjantka, która bez trudu obezwładni mężczyznę. Wszyscy będą w szoku!

W mieszkaniu Emilki pojawi się policja! Czy Mateusz pójdzie siedzieć?Zobacz więcej

Pan Młody zostanie przewieziony na komendę, a jego goście będą... kontynuować imprezę! Chwilę potem na miejscu pojawi się bowiem prawdziwa striptizerka, a podpici mężczyźni uznają, że nie mogą przepuścić takiej okazji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×