"Pierwsza miłość" odcinek 3018. Ślub Śmiałka i Anny! Hiszpan uratuje uroczystość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3018. odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się ślub Mariana i Anny! Nie obędzie się jednak bez poważnych problemów, a Panna Młoda będzie chciała odwołać uroczystość! Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3018. w czwartek, 20.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Śmiałek (Paweł Okoński) w końcu zdobędzie się na odwagę i zdecyduje się na ślub z Anną (Agnieszka Suchora)! Uroczystość ma odbyć się w wadlewskim kościele. Do ostatniej chwili nie będzie jednak wiadomo, czy zaślubiny w ogóle dojdą do skutku.

Karolina Sawka dołącza do obsady! Zagra wielką miłość Miksera?Zobacz więcej

W 3018. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marian uzna, że nie chce mieć żadnych tajemnic przed swoją przyszłą żoną i w końcu przyzna się ukochanej, że przegrał świetlicę w karty. Panna Młoda będzie na niego wściekła i w ostatniej chwili odwoła ślub! Zgromadzeni goście będą chcieli jakoś załagodzić całą sytuację, ale Anna pozostanie nieugięta. Nieoczekiwanie do akcji wkroczy Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski), który postanowi ratować sytuację!

Karol Strasburger szczerze o późnym ojcostwie: Każdy moment na życie, szczęście, jest dobryZobacz więcej

Nie będzie to jednak jedyny problem, jaki tego dnia spadnie na Pana Młodego. Na uroczystość nie przybędzie bowiem córka Śmiałka, Emilka (Anna Ilczuk), która miała być świadkową. Mateusz (Lesław Żurek) nie wypuści jej z domu, gdy dowie się, że drugim świadkiem ślubu ma być Bartek (Rafał Kwietniewski). Marian będzie musiał na ostatnią chwilę szukać zastępstwa! Ostatecznie ceremonia dojdzie do skutku, a Marian i Anna zostaną mężem i żoną!

Karolina Sawka dołącza do obsady! Zagra wielką miłość Miksera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agnieszka (gość)

    Doris To, źe Artur jest dobrym ojcem dla chłopców, nie znaczy, że jest dobrym partnerem. Zdradzał Kingę i wielokrotnie ją oszukiwał, nawet przez odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Gdyby jego kochanka nie zmarła, dalej by Kingę zdradzał. Bardzo dobrze, że go zostawiła i zdecydowała się na związek z Jankiem, bo on na nią zasługuje w przeciwieństwie do Artura.

    11.02.2021 21:02
  • Doris (gość)

    Pierwsza miłość. Nie podoba mi się postępowanie Kingi a ten Janek to nie potrzebnie wlazł zbuciorami wich życie Kinga jest głupia jak zostawi Artura będzie tego żałować słońcu Artur odkupił swoje błędy jest dobry dla dzieci choć nie jest ich biologicznym ojcem a ona nie potrafi tego docenić tylko się puszcza przestałam ja lubić przez jej cynizm i obłudę myśli tylko o sobie jest ironiczna

    09.02.2020 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×