"Pierwsza miłość" odcinek 3021-22. Janek chce wyjechać z Polski i zostać korespondentem wojennym! Kinga go zatrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3021. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Janek będzie chciał wyjechać z Polski na wojnę! Czy Kinga powstrzyma kochanka i wyzna mu miłość? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3021. w czwartek, 25.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) ma romans z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), ale nie jest w stanie zostawić bliskich. W końcu uzna, że rodzina jest dla niej najważniejsza i podejmie decyzję o pozostaniu z Arturem (Łukasz Płoszajski). Jakie będą tego konsekwencje?

W mieszkaniu Emilki pojawi się policja! Czy Mateusz pójdzie siedzieć?Zobacz więcej

W 3021. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga będzie starała się jakoś ułożyć swoje życie z mężem. Obieca mu, że pójdzie z nim na ważne spotkanie biznesowe. W tym samym czasie zraniony Janek będzie szykował się do wyjazdu do Jemenu, gdzie ma zamiar pracować jako korespondent wojenny.

Gdy Kulczycka się o tym dowie, rzuci wszystko i uda się na dworzec, aby zatrzymać kochanka! W 3022. odcinku serialu "Pierwsza miłość" dotrze na miejsce i stanie z Jankiem twarzą w twarz. Świadomość, że mógłby wyjechać na zawsze, uzmysłowi jej, że naprawdę go kocha.

Tymczasem w domu, wstrząśnięty Artur spróbuje jakoś wytłumaczyć synom, gdzie jest ich matka. Czy rozpad rodziny Kulczyckich jest już nieunikniony?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×