"Pierwsza miłość" odcinek 3023-24. Dominika podpali i okradnie galerię własnej matki! Uniknie kary? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3023. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika postanowi razem z Arletą podpalić i obrabować galerię sztuki prowadzaną przez jej własną matkę! Czy siostra Marysi kolejny raz uniknie konsekwencji? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3023. w czwartek, 27.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Aneta (Maria Pakulnis), matka Dominiki (Aneta Zając), jako jedyna nie odwróciła się od córki i zaproponowała jej dach nad głową oraz pracę w swojej galerii sztuki. Nie będzie jednak mogła liczyć na wdzięczność.

Ewa chce włamać się do Karola! Sabina znęca się na Wekslerem?Zobacz więcej

Dominika wraz ze swoją wspólniczką Arletą (Joanna Majstrak) będą chciały okraść Anetę! Ich plany spróbują pokrzyżować Marysia (Aneta Zając) i Melka (Ewa Jakubowicz), które odkryją bogatą kartotekę koleżanki Dominiki. Niestety, nie zdążą ich powstrzymać...

W 3023. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika i Arleta podpalą galerię Anety. Wszystko pójdzie zgodnie z planem, lecz siostra Marysi nie przewidzi jednej rzeczy. Arleta zdradzi wspólniczkę, zabierze łup i zostawi ją na pastwę losu! Kobieta zachowa jednak zimną krew, oddali się z miejsca zbrodni i zacznie szukać sobie alibi.

Janek chce wyjechać z Polski i zostać korespondentem wojennym! Kinga go zatrzyma?Zobacz więcej

Na miejscu szybko pojawi się straż pożarna i policja. W 3024. odcinku serialu "Pierwsza miłość" specjaliści ustalą, że doszło do podpalenia. Marysia oskarży o to siostrę, lecz nie będzie mogła podważyć alibi Dominiki. Siostry zaczną obrzucać się oskarżeniami, a podejrzenia śledczych nieoczekiwanie spadną na Anetę!

Czy Dominika i Arleta unikną kary za podpalenie i kradzież? Czy siostra Marysi będzie chciała zemścić się na wspólniczce? Jak Aneta poradzi sobie ze stratą dorobku całego życia? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • znajoma; (gość)

    kinga zdradzi artura z jankiem który pracuje w firmie . kinga zostawi artura wraz z dziećmi i z matką terasą;. nie wiem czy kinga wróci do rodziny czy do janka.;p ciekawie czy wszyszczy się dowiedzą przyjaciele i przyjaciółki z strony kingi i rtura; ale dzieci będą niebezpieczeństwie jak kinga ich opóści ,l dzisaj jest odcinek3024 o 18.00 pozdrawiam zjaoma.;p.;p

    18.02.2020 17:01

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×