"Pierwsza miłość" odcinek 3023-24. Ewa chce włamać się do Karola! Sabina znęca się na Wekslerem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3023. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ewa zacznie podejrzewać, że niepełnosprawnemu Wekslerowi dzieje się krzywda! Czy Sabina znęca się nad ojcem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3023. w czwartek, 27.02.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Karol (Karol Strasburger) dostał wylewu i wymaga teraz stałej opieki. Ewa (Ewa Gawryluk) chce zająć się ukochanym, ale kontakty z biznesmenem skutecznie utrudnia jej jego córka, Sabina (Urszula Dębska). Czy chce skrzywdzić ojca?

Janek chce wyjechać z Polski i zostać korespondentem wojennym! Kinga go zatrzyma?Zobacz więcej

Opiekunka Wekslera złamie w końcu zakaz i pozwoli mu porozmawiać z Ewą przez telefon. Gdy w 3023. odcinku serialu "Pierwsza miłość" dowie się o tym Sabina, wścieknie się i zwolni dziewczynę. Opiekunka będzie przerażona zachowaniem kobiety i opowie o wszystkim Ewie.

Nowak nie będzie mogła uwierzyć, w to co usłyszy. Uzna, że musi włamać się do domu Wekslera, aby dowiedzieć się, co się tam dzieje! W 3024. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zmieni jednak zdanie. Wraz z Kaliną (Magdalena Wieczorek) przyjdzie pod apartament w asyście policji.

W mieszkaniu Emilki pojawi się policja! Czy Mateusz pójdzie siedzieć?Zobacz więcej

Sabina spróbuje zagrać na zwłokę i razem z Oskarem (Filip Gurłacz) spróbuje znaleźć jakiś sposób na pozbycie się funkcjonariuszy. Policjanci będą jednak nieugięci i w końcu zostaną wpuszczeni do środka. Co tam zastaną? Czy Karolowi dzieje się krzywda?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×