"Pierwsza miłość" odcinek 3031. Mateusz chce wywieźć Emilkę za granicę?! Bartek musi go powtrzymać! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3031. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mateusz postanowi wyjechać wraz z Emilką do Włoch! Czy zastraszona kobieta zostanie całkowicie odcięta od wsparcia najbliższych? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3031. we wtorek, 10.03.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Emilka (Anna Ilczuk) rozstała się z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i związała się z Mateuszem (Lesław Żurek). Szybko jednak okazało się, że jej nowy partner jest sadystą, który nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami... Mężczyzna już nieraz podniósł na nią rękę.

Wiktoria urodzi bliźniaki! Olka nie będzie przy ukochanej?Zobacz więcej

W 3031. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mateusz dostanie ofertę pracy we Włoszech. Postanowi ją przyjąć i złoży Emilce propozycję nie do odrzucenia - ma jechać razem z nim! W ten sposób sadysta będzie mógł odciąć ją od wsparcia przyjaciół i od byłego męża, który wciąż interesuje się losami Miedzianowskiej.

Bartek rzeczywiście będzie się starał jakoś wesprzeć Emilkę. Dowie się, że w jej mieszkaniu pojawił się ostatnio policja. Od razu domyśli się, że powodem wizyty funkcjonariuszy była przemoc domowa. Uzna, że musi zrobić wszystko, aby udowodnić przestępstwa Mateusza i raz na zawsze uwolnić od niego Emilkę!

Czy Miedzianowski zdoła powstrzymać byłą żonę przed wyjazdem do Włoch? Czy wsadzi Mateusza za kratki? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł załanowski (gość)

    szabyś zostaś morde zmen cię szłoweku dla emilki panuj nad nierwami poliś do 10 i uspokuj cię i odyhaj bęcie dobrze umieś to zrobiś test saca źe cię zmeniś cię jesteś fajny chłpak potrafiś uspokoiś ciē

    10.04.2020 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×