"Pierwsza miłość" odcinek 3037. Hiszpan zorganizuje w Wadlewie erotyczny pokaz! Jak to się skończy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3037. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Malwina wystąpi na scenie jako Madam X i zawładnie wyboraźnią wadlewskich mężczyzn! Jak zareaguje na to Hiszpan? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3037 w środę, 18.03.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Hiszpan (Piotr VIENIO Więcławski) przejął wadlewską świetlicę i uczynił z niej centrum swoich szemranych interesów. Przychodzą mu do głowy różne pomysły, które często kończą się mniejszą lub większą katastrofą...

Więziony Karol Weksler ucieka z domu Sabiny! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Kolejną atrakcją, którą gangster zafunduje mieszkańcom Wadlewa, będzie pokaz burleski. Planowany występ Madam X wywoła we wsi falę protestów. Mieszkańcy nie będą mieli pojęcia, że pod tym pseudonimem ukrywa się Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W 3037. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Madam X zaprezentuje się przed mieszkańcami, a jej zmysłowy pokaz zrobi wielką furorę wśród wszystkich zebranych w świetlicy mężczyzn. Zachwycona Malwina zacznie planować kolejne występy.

Hiszpan teoretycznie też powinien cieszyć się z sukcesu, ale zainteresowanie, jakim inni faceci zaczną otaczać jego ukochaną, zacznie mu trochę przeszkadzać...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×