"Pierwsza miłość" odcinek 3037. Więziony Karol Weksler ucieka z domu Sabiny! Sprawdź, co się wydarzy!

Oskara w "Pierwszej miłości" gryzą wyrzuty sumienia. Próbuje wymóc na Sabinie, by przestała więzić Karola. Ale ona chce tylko, by ojciec był z niej dumny, a do tego potrzebuje dopiąć wielomilionowy kontrakt. Czy Karol wreszcie odzyska wolność?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3037 w środę, 18.03.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sabina (Urszula Dębska) coraz bardziej pogrąża się w swojej obsesji na punkcie Ewy (Ewa Gawryluk) i Karola (Karol Strasburger). Zmusza Oskara (Filip Gurłacz), aby pomógł jej więzić ojca w domu. Były kochanek zaczyna mieć wątpliwości, gryzą go wyrzuty sumienia. Uważa, że Sabina postradała zmysły. Próbuje wymóc na Sabinie, aby przestała więzić Wekslera.

Ewa chce włamać się do Karola! Sabina znęca się na Wekslerem?Zobacz więcej

Tymczasem dziewczyna jest przekonana, że tylko dzięki odizolowaniu ojca od Ewy jest w stanie udowodnić ojcu, że zasługuje na to, aby zastąpić go w firmie. Chce by Karol był z niej dumny. Obiecuje Oskarowi, że niedługo uda jej się zrealizować swój plan. Prosi o jeden dzień. Niestety problemy w firmie pod nieobecność Wekslera piętrzą się.

Gdy Oskar pilnuje Wekslera, Karol stara się przechytrzyć chłopaka i uciec z aresztu domowego. Odurzony lekami biznesmen podstępem stara się namówić Oskara do pomocy w ucieczce. Szantażuje go. Podstawiony pod ścianą wspólnik Sabiny decyduje się współpracować z Karolem. Sabina wpada w panikę. Boi się, że Weksler naśle na nią policję.

Łukasz Płoszajski hakuje umysły w Telemagazynie! Zobacz, co wydarzyło się podczas jego wizyty w naszej redakcji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Paulinka (gość)

  Suka

  11.03.2020 18:51
 • Kama (gość)

  Ma taką rolę... Ale mogło by jej nie być. Jak i Marychy , Kingi . Sztuczne aktorki

  08.03.2020 23:10
 • Zofia (gość)

  Sabina, nieobliczalna bedtia!

  07.03.2020 19:56
 • Sabina weksler to psychopatka (gość)

  I morderczyni oraz jest niebezpieczna

  07.03.2020 17:53
 • Sabina weksler to psychopatka (gość)

  I morderczyni oraz jest niebezpieczna

  07.03.2020 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×