"Pierwsza miłość" odcinek 3040-41. Kaznowa jest w ciąży?! Seweryn będzie wniebowzięty [CO SIĘ WYDARZY]

W 3040. odcinku serialu "Pierwsza miłość" całe Wadlewo dowie się, że Kazanowa jest w ciąży! Czy tak jednak jest w rzeczywistości? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3040 w poniedziałek, 23.03.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już niedługo w Wadlewie rozpoczną się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Gdy Kazanowa (Elżbieta Romanowska) zacznie przymierzać strój na jasełka, okaże się, że jest on za mały, ponieważ... bardzo urosły jej piersi. Mieszkańcy wioski zaczną zastanawiać się nad przyczynami takiej zmiany!

Magda zostanie porwana przez stręczyciela! Mikser znów ją wykupi?Zobacz więcej

W 3040. odcinku serialu "Pierwsza miłość" lokalna społeczność pozna odpowiedź na to pytanie. Uradowany Seweryn (Mirosław Kropielnicki) zacznie biegać po Wadlewie i pokaże wszystkim zdjęcia z USG, z których wynika, że jego żona jest w ciąży. Jego radość zostanie jednak brutalnie przerwana, gdy ktoś zauważy, że na zdjęciu coś nie gra. Dziecko jest stanowczo za duże jak na czas trwania ciąży.

Przyparta do muru Karolina postanowi zdradzić mężowi przykrą prawdę na temat ciąży. Będzie ona na tyle bolesna, że w 3041. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Seweryn wyrzuci ją z domu! Co spowoduje tak gwałtowną reakcję?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pokemon (gość)

    zagraj w pokemony, zarejestruj sie z linku http://pokelife.pl/?polec=355251

    15.03.2020 16:31
  • Madzia (gość)

    Pewnie go w afryce zdrdziła xd

    12.03.2020 14:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×