"Pierwsza miłość" odcinek 3047-48. Mikser zostanie aresztowany! Nie wytrzyma w więzieniu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3047. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser zostanie aresztowany za zabójstwo prostytutki! Czy trafi do więzienia za zbrodnię, której nie popełnił? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3047. w środę, 1.04.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mikser (Błażej Michalski) chce pomóc Magdzie (Karolina Sawka), swojej miłości sprzed lat. Bolo (Krzysztof Franieczek), właściciel domu publicznego, zabrał ją jednak z powrotem i wrobił jej wybawcę w morderstwo innej prostytutki... Jak to się skończy?

Mateusz oświadczy się Emilce! Czy usłyszy "tak"?Zobacz więcej

W 3047. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser będzie musiał ukrywać się w piwnicy. Policjanci szybko go tam jednak znajdą i wsadzą do aresztu! W trakcie przesłuchania nie będą jednak chcieli słuchać jego wyjaśnień... Jedyną nadzieją będą dla niego przyjaciele, którzy zaczną sposobów, aby wyciągnąć go zza krat.

Sytuacja będzie bowiem pogarszać się z godziny na godzinę. W 3048. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser zacznie błagać policjantów, aby zaczęli szukać Magdy. Zacznie ich przekonywać, że to ona jest kluczem do rozwiązania całej zagadki. W swoich staraniach będzie mógł liczyć na pomoc adwokatki, ale nie będzie miała ona dla niego dobrych wieści.

Czy Mikser pójdzie siedzieć za zbrodnię, której nie popełnił? Co stanie się z Magdą? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Super serial

    24.03.2020 07:18
  • Kamil (gość)

    Biedny mikołaj chciał bym żeby go wypuścili i wsadzili do więzienia tego gangstera bolo Mikołaj pasuje do magdy chciał bym że by z nią był szczęśliwy weduk mnie to mikołaj nie pasował Do Doroty lubię miksera i Dorotę ale ona nie pasuje Do mikołaja magda bardziej pasuje do miksera

    23.03.2020 23:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×