"Pierwsza miłość" odcinek 3052. Julka jest ciężko chora! Czy Marysia uratuje zdrowie córki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3052. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julka niespodziewanie straci przytomność. Lekarze będą zaniepokojeni stanem dziewczynki... Czy Marysia zdoła pomóc córce? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3052. w środę, 8.04.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Marysia (Aneta Zając) bardzo kocha swoją córkę i stara się o nią dbać. Niestety, stan zdrowia Julki (Łucja Kawczak) już niedługo bardzo się pogorszy... Czy matka zdoła jej pomóc?

Polsat wstrzymuje emisję z powodu koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek przed przerwą?Zobacz więcej

W 3052. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julka straci przytomność w trakcie kąpieli! Zmartwiona Marysia od razu zabierze ją do szpitala i poprosi, aby wykonano jej szczegółowe badania. Wyniki będą bardzo niepokojące. Lekarze nie będą dobrej myśli.

Co gorsza, nikt nie będzie wiedział co dokładnie dolega dziewczynce... W 3053. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia uzna, że musi poprosić o pomoc Widawskiego (Przemysław Glapiński), który poradził już sobie z niejednym ciężkim przypadkiem. Ratowniczka nie kontaktowała się z nim jednak od czasu jego romansu z jej siostrą.

Okaże się jednak, że sam Widawski jest w dość kiepskim stanie. Czy doprowadzi się do porządku i pomoże Julce? Przekonamy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×