"Pierwsza miłość" odcinek 3054. Seweryn wykradnie dziecko Kazanowej! Zostawi je w Oknie Życia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3054. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Seweryn nie będzie mógł pogodzić się z tym, że jego żona urodziła czarnoskóre dziecko... Do czego się posunie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3054. w piątek, 10.04.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kazanowa (Elżbieta Romanowska) jest w ciąży, ale to nie Seweryn (Mirosław Kropielnicki) jest ojcem jej dziecka! Okaże się bowiem, że noworodek jest... mulatem. Czy mąż kobiety wybaczy jej zdradę i zaakceptuje chłopca?

Mateusz całkowiecie oszalał?! Lekarze przywiążą go do łózkaZobacz więcej

W 3054. odcinku serialu "Pierwsza miłość" mężczyzna nie będzie mógł pogodzić się z tym, jak wygląda "jego" syn... Bojąc się plotek i negatywnych opinii mieszkańców Wadlewa postanowi pozbyć się chłopca. W tym celu wykradnie go ze szpitala.

Na szczęście nie posunie się do dzieciobójstwa. Zaniesie chłopca do pobliskiego Okna Życia. Czy w ten sposób sprawi, że jego żona już nigdy nie zobaczy swojego dziecka? A może w porę się opamięta? Przekonamy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aaa (gość)

    Masz rację nie ważne czy dziecko jest czarne czy białe jakby to było jego biologiczne dziecko ale nie jest biologicznym dzieckiem Seweryna zdrady nigdy nie powinien wybaczyć przed ołtarzem przysięgała wierność a co zrobiła z murzynem go zdradziła ja bym nigdy mojemu mężowi zdrady nie wybaczyła tak trzymaj powinieneś ja od razu wyrzucić z domu jesteś aniołem że ja tak długo trzymałeś pod swoim dachem A jej wolno było iść do łóżka z innym jak on na nią tu czekał Wolno

    08.04.2020 19:29
  • Haha (gość)

    Saweryn ty baranie o pamiętaj się co robisz . Nie ważne jakie dziecko jest czarne czy białe . Cza kochać dziecko jakie jest . To nie jest zabawka .

    08.04.2020 07:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×