"Pierwsza miłość" odcinek 3060-61. Piotrek chce przyjechać do Kanady! Odkryje tajemnicę Jagody? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3060. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek nie będzie mógł wytrzymać tęsknoty i postanowi pojechać do Jagody. Okaże się jednak, że jego ukochana skrywa pewną tajemnicę... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3060. w środę, 2.09.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Pod koniec minionego sezonu serialu "Pierwsza miłość" Piotrek (Michał Mikołajczak) oświadczył się Jagodzie (Wiktoria Gąsiewska), aby okazać swoje uczucia ukochanej, która musiała wyjechać do Kanady, gdzie mieszka jej chora babcia.

Komu oświadczy się Karol Weksler?! Czy nadal kocha tylko Ewę?Zobacz więcej

W nowym sezonie Majczyk będzie umierał z tęsknoty... Nie będzie spał po nocach, aby móc łączyć się z ukochaną przez komunikator internetowy. W 3060. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi wziąć urlop i wylecieć za ocean.

W trakcie jednej z rozmów Piotrek podzieli się z Jagodą swoim pomysłem. Ku jego zaskoczeniu dziewczyna nie będzie zachwycona. W pewnym momencie na klawiaturę jej komputera wskoczy kot, który włączy kamerkę internetową.

Gdy Piotrek zobaczy, co pojawiło się na ekranie, będzie w szoku! W jednym momencie jego związek z Jagodą stanie pod znakiem zapytania. Co zobaczy? Tego dowiemy się z 3061. odcinka serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×