"Pierwsza miłość" odcinek 3077. Pijany Bartek zaatakuje Mateusza na oczach Emilki! Chce go zabić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3077. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek postanowi zemścić się na Mateuszu, który odbił jego żonę. Co wymyśli Miedzianowski? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3077. w piątek, 25.09.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce Bartek (Rafał Kwietniewski) odkryje, że Mateusz (Lesław Żurek) tak naprawdę tylko udaje kalectwo, aby szantażem zatrzymać przy sobie Emilkę (Anna Ilczuk). Miedzianowski postanowi go zdemaskować, aby zwiększyć swoje szanse na odzyskanie żony.

Bartek pójdzie do łóżka z Wandą! Jednak nie chce odzyskać Emilki?Zobacz więcej

W 3077. odcinku serialu "Pierwsza miłość" pijany Bartek pojawi się na sesji motywacyjnej Mateusza, Bez wahania wkroczy na scenę i podejdzie do rywala. - Taka miernota jak ty zniszczyła moje wszystko... Wiesz co? Ja teraz zniszczę twoje wszystko - powie Miedzianowski, po czym zepchnie jego wózek ze sceny.

Część widzów pomyśli, że Bartek chciał go zabić, lecz po chwili zrozumieją, jaki był jego prawdziwy cel. Mateusz ratując się przed upadkiem stanie na własnych nogach, a jego mistyfikacja wyjdzie na jaw. Całej scenie przyglądać się będzie Emilka.

Jak Miedzianowska zareaguje na to, co zobaczy? Którego z mężczyzn wybierze? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Bartek pójdzie do łóżka z Wandą! Jednak nie chce odzyskać Emilki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×