"Pierwsza miłość" odcinek 3082. Krystian zacznie podrywać... Melkę! Co na to Piotrek i Kalina? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3082. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Piotrek i Krystian będą rywalizować o serce Melki! Jak to się skończy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3082. w piątek, 2.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Sprawa z kuratorem poróżni Krystiana (Patryk Pniewski) i Kalinę (Magdalena Wieczorek). Kobieta wyrzuci go z domu i Domański będzie musiał zatrzymać się u Piotrka (Michał Mikołajczak)... Co z tego wyniknie?

Mikser umrze na oczach przyjaciół?! Przedawkuje narkotyki...Zobacz więcej

Melka (Ewa Jakubowicz) nie będzie zachwycona tym, że będzie miała kolejnego współlokatora. Pojawienie się Krystiana sprawi, że jej relacja z Piotrkiem nie będzie mogła się dalej rozwijać. Policjantka zacznie dawać mu sygnały, aby pozbył się kolegi, ale Majczyk nie zrozumie przekazu.

Tymczasem Krystian będzie czuł się coraz bardziej swobodnie. W pewnym momencie Domański zacznie... podrywać Melkę. Przyjaciele w jednej chwili staną się konkurentami! W końcu Piotrkowi uda się jednak przekonać kolegę, że powinien opuścić Wrocław, by przemyśleć swoje życie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • TES BIEDZIE WALCZYL O JANEK (gość)

  JEJ SERCIA MICHAL

  04.10.2020 00:06
 • JANEK ZACZNIE PODRYWAC MELKE (gość)

  MICHAL

  22.09.2020 13:13
 • Dawid (gość)

  Widac jedni przerzywaja ten film

  20.09.2020 13:14
 • Patrz sercem (gość)

  Jasemja ciesze sie że są na tym świecie kobiety (prawdziwe skarby) które cenią sobie bardziej wygląd wewnętrzny od zewnętrznego. ;)

  19.09.2020 19:18
 • Jasemja (gość)

  Robicie z tej Melki niewiadomo kogo a to zwykła kokieterka. W wielce żałobie po mężu wzięła największego chama i podrywacza na jedną noc w serialu. Jakos nie żal mi postaci Piotrka że został zdradzony bo sam to robił w serialu. Wy już naprawdę nie macie inspiracji.

  19.09.2020 03:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×