"Pierwsza miłość" odcinek 3082. Mikser umrze na oczach przyjaciół?! Przedawkuje narkotyki... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3082. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser przedawkuje narkotyki w trakcie imprezy w "Barbarianie"! Czy przyjaciele zdołają go uratować? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3082. w piątek, 2.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mikser (Błażej Michalski) chciał pomóc Magdzie (Karolina Sawka) i podpadł groźnym gangsterom, którzy wrobili go w morderstwo. Mężczyzna trafił do aresztu. Na całe szczęście jego przyjaciele zdołają znaleźć dowody na jego niewinność i już wkrótce wyjdzie na wolność.

Mateusz Banasiuk i Bilguun Ariunbaatar wydali debiutancką płytę!Zobacz więcej

Niestety, to nie koniec jego problemów. W areszcie Mikser jest maltretowany przez współwięźnia o pseudonimie "Żyłka" (Marcin Wrzosek), który faszeruje go narkotykami. Po wyjściu na wolność bohater "Pierwszej miłości" będzie odczuwał silny głód narkotykowi. Zacznie tracić nad sobą kontrolę...

W 3082. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jego przyjaciele zorganizują dla niego powitalne przyjęcie w "Barbarianie". Mikser nie będzie mógł wytrzymać bez narkotyków i zamknie się w łazience, gdzie zażyje zdobyte na czarnym rynku środki. Chwilę później straci przytomność.

Gdy jego znajomi zorientują się, że coś jest nie tak, od razu rzucą mu się na ratunek! Dzięki szybkiej reakcji jego życie uda się uratować. Mikser zrozumie, że musi zerwać z nałogiem. Niestety nie będzie chciał skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rh (gość)

    Dpepzfleslfsuwpzfwpfwoptewpzdwlprwglpfeokwdawlprwawwpprszmklpdspresewptepwgpgsppdwulswpfwofsptwpfeppso

    17.09.2020 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×