"Pierwsza miłość" odcinek 3083-84. Melka zerwie z Piotrkiem?! Policjantka nie jest pewna swoich uczuć... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3083. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka uzna, że jej związek z Piotrkiem nie ma przyszłości... Czy będzie żałować takiej decyzji? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3083. w poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) i Piotrek (Michał Mikołajczak) wylądowali w łóżku. Początkowo oboje czuli się z tym niezręcznie, lecz Majczyk jest przekonany, że powinni dać sobie szanse. Co z tego wyniknie?

Mikser umrze na oczach przyjaciół?! Przedawkuje narkotyki...Zobacz więcej

Ich "związek" będzie dość specyficzny, a na domiar złego w całą sprawę wplączę się też Krystian (Patryk Pniewski), który zacznie podrywać policjantkę. W 3083. odcinku serialu "Pierwsza miłość" po jednej z kłótni Melka postanowi zakończyć swój układ z Piotrkiem. Chłopak nie będzie chciał jednak wszystkiego tak łatwo przekreślać.

W 3084. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka w dalszym ciągu będzie jednak dążyła do poluzowania swoich stosunków ze współlokatorem. Zacznie go nawet namawiać, aby... zaczął umawia się z innymi kobietami. Nawet sama wybierze mu nową kandydatkę na ukochaną.

W pewnym momencie niechęcią zauważy, że jest o niego zazdrosna. Na różne sposoby spróbuje zagłuszyć to uczucie. Czy jej się uda? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×