"Pierwsza miłość" odcinek 3104. Michalina nie jest w ciąży! Ucieknie sprzed ołtarza i... trafi jednak do klaszotru? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3104. odcinku serialu "Pierwsza miłość" staną na ślubnym kobiercu. W pewnym momencie Panna Młoda przerwie uroczystość i wyzna wszystkim prawdę o swojej ciąży! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3104. w środę, 4.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Michalina (Anna Antoniewicz) miała trafić do klasztoru i zostać zakonnicą, lecz wszystko się zmieniło, gdy dziewczyna ogłosiła, że jest w ciąży. Jakiś czas później Mirek (Maurycy Torbicz) przyznał się do ojcostwa, a obie rodziny rozpoczęły gorączkowe przygotowania do ślubu...

Matylda zabije Kingę?! Czy Artur i Janek zdążą na czas?Zobacz więcej

W 3104. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michalina i Mirek będą już stali przed ołtarzem. Panna Młoda nagle przerwie jednak ceremonię i oświadczy wszystkim, że kłamała i tak naprawdę nie spodziewa się dziecka. Zgromadzeni goście będą w ciężkim szoku!

Najbardziej rozczarowany takim obrotem spraw będzie... Mirek, który naprawdę zakochał się w Michalinie i chciał się z nią ożenić. Wściekła matka dziewczyny będzie natomiast chciała... natychmiast zabrać ją do klasztoru. Nawet siłą! Jak to się wszystko skończy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jprd (gość)

  kur3 serio

  28.10.2020 21:09
 • Zbyszek (gość)

  Scenarzysta jest z innego świata niekture sytuacje są na poziomie dzieci z przedszkola

  28.10.2020 16:59
 • Szok szok szok (gość)

  Tak wierzyłem w tą ciąże, tyle intryg, knowań, zgoda na ślub z chłopakiem który wiedział, że nie jest ojxem6, a tak ją kochał!!! Skandal powszechny. Jak scenarzyści mogli wpaść na tak poroniony pomysł który uwikłał połowę wsi!

  27.10.2020 20:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×