"Pierwsza miłość" odcinek 3106-07. W Wadlewie dojdzie do zabójstwa?! W całą sprawę będzie zamieszany Hiszpan... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3106. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan i Kulas będą chcieli znaleźć skarb ukryty przez nazistów! Aby go zlokalizować, będą musieli ukraść mapę należącą do Stacha. Co wymyślą, aby ją zdobyć? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3106. w czwartek, 5.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce wszyscy mieszkańcy Wadlewa będą żyć nową sensacją! W okolicy rozniesie się plotka, że w pobliskim ukryty jest skarb nazistów! Lokalni poszukiwacze przygód od razu zabiorą się do poszukiwań.

Matylda zabije Kingę?! Czy Artur i Janek zdążą na czas?Zobacz więcej

W 3106. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kulas (Marcin Sztabiński) opowie o skarbie Hiszpanowi (Piotr VIENIO Więcławski), a ten będzie chciał za wszelką cenę zgarnąć go dla siebie. Będzie jednak pewien problem. Mapa ze lokalizacją skrytki jest posiadaniu Stacha (Piotr Miazga).

Ekipa gangstera wpadnie jednak na pewien pomysł. W 3107. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowią podać Stachowi środki nasenne i wykraść mu mapę. Niestety mężczyźni przesadzą z ilością i ich ofiara padnie bez życia na ziemię. Poszukiwacze skarbów będą przekonani, że go zabili!

Hiszpan przejmie kontrolę nad spanikowaną grupą i każe im pozbyć się ciała. Nie będzie to jednak takie proste... Czy Wadlewianie rzeczywiście dopuścili się zabójstwa? Jak skończy się akcja z poszukiwaniem niemieckiego skarbu? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×