"Pierwsza miłość" odcinek 3114-15. Mieszkańcy Wadlewa poznają datę końca świata?! W miasteczku wybuchnie panika! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3114. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mirek wraz z kolegą postanowią odczytać tajemnicze zapiski, które odnaleźli poszukiwacze skarbów. Co z nich wyczytają? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3114. we środę, 18.11.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mieszkańcy Wadlewa w ostatnich dniach żyli wielkimi poszukiwaniami skarbu! Gdy w końcu udało się odnaleźć ukryty pakunek, jego zawartość mocno rozczarowała poszukiwaczy... Były to jakieś tajemnicze zapiski.

Wiola ucieknie z domu i zamieszka w "Azylu"! Kaśka jej stamtąd nie wyciągnie?Zobacz więcej

W 3114. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mirek (Maurycy Torbicz) postanowi dowiedzieć się więcej o tajemniczym znalezisku. Okaże się, że są w nim zawarte wyliczenia Hugona, naukowca z XIX wieku. Chłopak postanowi ściągnąć do Wadlewa znajomego astrofizyka, który być może będzie w stanie je odczytać.

Młody naukowiec od razu zabierze się do roboty. W 3115. odcinku serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do wniosku, że Hugon wyliczył dokładną datę... końca świata! Na rodzinę Śmiałków padnie blady strach! W przepowiednię najbardziej uwierzy Marian (Paweł Okoński). który całkowicie straci chęć do życia.

Mężczyzna postanowi przekonać innych mieszkańców Wadlewa, że w ziemię wkrótce uderzy kometa! Czy z jego powodu w całej wsi wybuchnie panika?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×