"Pierwsza miłość" odcinek 3123-24. Wiola napadnie na biuro poselskie! Kordian znajdzie jej męża z "Azylu"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3123. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiola włamie się do biura poselskiego, zdemoluje je i pobije jedną z pracownic! Czy już nikt nie zdoła uwolnić jej spod wpływów "Azylu"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3123. we wtorek, 1.12.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wiola (Diana Kozłowska) długo nie mogła pogodzić się ze śmiercią matki. Ukojenie i zrozumienie znalazła dopiero "Azylu" prowadzonym przez tajemniczego Kordiana (Adam Krawczuk). W końcu dziewczyna postanowiła uciec w domu i zamieszkać w siedzibie sekty...

Janek nie żyje?! Kinga otrzyma przerażającą wiadomość...Zobacz więcej

W 3123. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jedna z mieszkanek "Azylu" namówi Wiolę na napad na biuro jednego z wrocławskich posłów. Kobiety będą chciały w ten sposób zaprotestować przeciwko sprowadzaniu do kraju toksycznych nawozów. Gdy będą wypisywać hasła na ścianie biura zostaną przyłapane przez sprzątaczkę. Wiola i jej towarzyszka spanikują i... dotkliwie pobiją pracownicę biura!

Następnego dnia, w 3124. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiśniewska będzie miała ogromne wyrzuty sumienia po akcji w biurze poselskim. Zaniepokojony jej stanem Kordian uzna, że musi podjąć stanowcze kroki. Zacznie szukać dla niej odpowiedniego kandydata na męża. Kogoś, kto jeszcze bardziej utwierdzi ją w radykalnych poglądach. Tymczasem Kaśka (Michał Koterski) nie będzie ustawał w staraniach, aby jakoś uwolnić ją z rąk sekty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×