"Pierwsza miłość" odcinek 3127. Kordian chce zmusić Wiolę do ślubu! Dziewczyna ucieknie z "Azylu"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3127. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kordian postanowi ostatecznie odciąć Wiolę od bliskich. Postanowi stworzyć dla niej "nową rodzinę". Co wymyśli guru sekty i jak zareaguje na to pasierbica Kaśki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3127. w poniedziałek, 7.12.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wiola (Diana Kozłowska) uciekła z domu i zamieszkała w "Azylu", sekcie prowadzonej przez tajemniczego Kordiana (Adam Krawczuk)... Dziewczyna odcięła się od bliskich i zaczęła podejmować coraz bardziej radykalne działania. Czy w końcu się opamięta?

Książe Alejandro zerwie zaręczyny i wyzna miłość Kalinie! Jak zaraguje Domańska?Zobacz więcej

W 3127. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka (Michał Koterski) w dalszym ciągu będzie chciał zaangażować policję w działania przeciwko sekcie. Nie będzie miał pojęcia, że lokalny komendant współpracuje z Kordianem. Szef "Azylu" dowie się o jego działaniach i postanowi ostatecznie pozbyć się go z życia Wioli.

Najpierw guru przeprowadzi z dziewczyną sesję terapeutyczną, w trakcie której postara się przekonać ją, żeby zerwała kontakt z ojczymem. Uzna jednak, że to nie wystarczy. Musi jej znaleźć nowego "opiekuna"... W 3128. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kordian przedstawi Wioli... jej przyszłego męża!

Nadchodzi Apokalipsa?! Mieszkańcy Wadlewa schronią się w bunkrze!Zobacz więcej

Początkowo Wiśniewska będzie myślała, że to jakiś żart. Gdy jednak zorientuje się, że Kordian jest śmiertelnie poważny, stanowczo odmówi. Widząc że jej sprzeciw niewiele znaczy, postanowi odejść z sekty. Z "Azylu" nie da się jednak tak po prostu wyjść. Wiola będzie chciała jakoś skontaktować się z Kaśką.

Saniewski zdoła wyciągnąć ją z "Azylu", ale to wcale nie będzie oznaczać, że Wiola jest już bezpieczna. Kordian będzie chciał za wszelką cenę sprowadzić ją z powrotem i zmusić od ślubu...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×