"Pierwsza miłość" odcinek 3134-35. Tomek nie skończy szkoły?! Artur i Kinga będą wściekli [CO SIĘ WYDARZY]

W 3134. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur i Kinga będą świętować sukces Tomka, który z powodzeniem zdał egzamin ósmoklasisty. Niestety, ich radość będzie przedwczesna... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3134. w środę, 16.12.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) nie są już razem, ale oboje chcą wciąż odgrywać ważną rolę w życiu dzieci - Tomka (Oskar Wojciechowski) i Maćka (Joachim Olko). Już wkrótce starszy z nich otrzyma wyniki egzaminu ośmioklasisty! Czy uda mu się z powodzeniem ukończyć szkołę?

Nadchodzi Apokalipsa?! Mieszkańcy Wadlewa schronią się w bunkrze!Zobacz więcej

W 3134. odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie już wiadomo, że chłopak z powodzeniem zdał wszystkie egzaminy! Artur i Kinga będą z niego bardzo dumni i urządzą dla niego przyjęcie-niespodziankę. Nastolatek bardzo się ucieszy z pomysłu rodziców. Niestety, zabawę przerwie niespodziewany telefon od dyrektorki szkoły...

Okaże się, że Tomek będzie musiał powtarzać rok z powodu dwóch niezaliczonych przedmiotów - fizyki i chemii. W 3135. odcinku "Pierwszej miłości" Kulczyccy będą wzajemnie obwiniać się o niepowodzenie syna! Żadne z nich nie będzie chciało odpuścić. W końcu jednak postanowią prosić nauczycieli syna, aby dali mu jeszcze jedną szansę.

Czy dzięki staraniom rodziców Tomek zdoła skończyć szkołę? A może będzie musiał powtarzać klasę? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TOMASZ GOLEK (gość)

    EGRZAMIN OSMOKLASISTY NIE MA FIZYKI I CHEMII BIOLOGII GEOGRAFII I HISTORIA TYLKO ANGIELSKI POLSKI I MATEMATYKA TOMEK ZDAL EGRZAMIN TRZCH EGRZAMINU DO LICEUM LUB KUCHARZ

    23.12.2020 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×