"Pierwsza miłość" odcinek 3148. Kinga dowie się, z kim ożenił się jej ojciec! Nazwie jego wybrankę żmiją! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3148. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga dowie się, że jej ojciec ożenił się z... Sylwią Konecką! Jaka będzie jej reakcja? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3148. w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie ma ostatnio najlepszych relacji ze swoim ojcem... Ostatnio dowiedziała się jednak, że Marek (Maciej Tomaszewski) ma nową żonę, tajemniczą Sisi, która jest od niego kilkanaście lat młodsza. Kulczycka nie chciała jej poznać, ale wkrótce będzie do tego zmuszona.

Ślub Karola i Ewy pod znakiem skandali! Pan Młody pobije się z ojcem Kingi?Zobacz więcej

W 3148. odcinku serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się ślub Karola (Karol Strasburger) i Ewy (Ewa Gawryluk). Gdy Kinga dotrze na miejsce zaślubin, zorientuje się, że jej ojciec przyprowadził tam swoją nową żonę, którą okaże się... Sylwia Konecka (Edyta Herbuś)! Jej obecność nie przypadnie do gustu nie tylko Panu Młodemu, ale także samej Kindze!

Kobieta nie będzie mogła uwierzyć, że jej ojciec związał się z byłą kochanką Janka (Maciej Mikołajczyk) i osobą, która chciała uwieść Artura (Łukasz Płoszajski) dla pieniędzy w czasach, gdy Kulczyccy byli jeszcze razem! Wściekła Kinga nazwie nową żonę ojca żmiją i opuści wesele!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×