"Pierwsza miłość" odcinek 3153-54. W Wadlewie powstanie kobiecy klub bokserski! Skąd ten pomysł? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3153. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiktoria postanowi założyć w Wadlewie kobiecy klub bokserski! O co w tym wszystkim chodzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3153. w poniedziałek, 18.01.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Już wkrótce do Wadlewa ma przyjechać kontrola, która sprawdzi, czy władze nie zdefraudowały funduszy unijnych. Podczas sprawdzania papierów okaże się, że gdy sołtysem był Olek (Krzysztof Wieszczek), pobrano dotację na klub bokserski, który nigdy nie powstał...

Edward odbierze Marysi córkę?! Wszystko przez zaniedbanie Michała... Zobacz więcej

Tecław będzie przerażony widmem gigantycznej kary, którą będzie musiał zapłacić... Na całe szczęście w 3153. odcinku serialu "Pierwsza miłość" sprawy w swoje ręce weźmie Wiktoria (Halszka Lehman), która postanowi naprędce zorganizować kobiecą sekcję bokserską!

Początki nie będą jednak łatwe. Wiktoria początkowo będzie mogła liczyć tylko na Michalinę (Anna Antoniewicz), która wcale nie będzie chciała walczyć, lecz chciałaby nauczyć się pewnej asertywności. Już 3154. odcinku serialu "Pierwsza miłość" uda się jednak skompletować całą drużynę.

Wtedy jednak pojawi się kolejny problem. Żadna z "zawodniczek" nie ma bowiem pojęcia o boksie. Olek postanawia znaleźć dla nich trenera. Jak Wadlewianki poradzą sobie w tym męskim sporcie? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×