"Pierwsza miłość" odcinek 3157-58. Marysia dowie się, że straciła córkę i trafi do izolatki! Już nigdy nie wyjdzie z psychiatryka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3157. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia dowie się, że Julka trafi do Edwarda! Domańska wścieknie się, a psychiatra wykorzysta to jako pretekst, aby zamknąć ją w izolatce. Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3157. w piątek, 22.01.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Michał (Wojciech Błach) przegra w rozprawę w sądzie, a w konsekwencji Julka (Łucja Kawczak) trafi pod opiekę Edwarda (Marek Siudym). Domański będzie się bał powiedzieć o tym Marysi (Aneta Zając), ale nie będzie mógł jej okłamywać...

Kinga zostawi Janka?! Jej syn wciąż nie akceptuje tego związku...Zobacz więcej

W 3157. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia bardzo źle przyjmie wiadomość o tym, że Edward przejął opiekę nad jej córką. Zacznie zachowywać się agresywnie, przez co Mikulski (Grzegorz Wolf) zamknie ją w izolatce... Gdy stamtąd wyjdzie, nawiąże kontakt z jednym z pacjentów i zacznie planować ucieczkę z zakładu!

Następnego dnia, w 3158. odcinku serialu "Pierwsza miłość", pacjentka dowie się, że musi przejść test na agresywność. O jego wyniku zależy to, czy będzie mogła wyjść na wolność. Początkowo Domańska będzie pełna nadziei, potem dowie się jednak, że tego testu nikt jeszcze nigdy nie przeszedł...

Czy Marysia zdoła się wyrwać z zakładu psychiatrycznego i odzyska opiekę nad Julką? A może zostanie tam na lata? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anetta (gość)

    Niech reżyser w końcu da przyzwoitą rolę Marysi ile ona ma jeszcze cierpieć w tym serialu to już nudne

    18.01.2021 18:12
  • Uwyeyeuey1iywo1kwheuew (gość)

    Wige9ehe91uwge91iw

    18.01.2021 13:41
  • 1iwueuuwuei1iwueuu (gość)

    Ywuyeu2ueu19wjejwjeheh1k1jejjrwkhehrhwjehehehyeyeueueuuuueueuuueuuueueue

    18.01.2021 13:39
  • Aga (gość)

    Jestem bliska zaprzestania oglądania tego serialu. Dramat w połączeniu z porażką...

    17.01.2021 18:34
  • Niezadowolona (gość)

    To najgorszy serial wątki w tych odcinkach są niedorzeczne a w tym Wadlewie to mieszkają ludzie chyba nie z tej ziemi kto to wymyśla a Maryśka i ta jej przybrana siostra co ma dziecko z każdym kochankiem są chyba nie dobrym wzorem dla młodzieży jeszcze niech jej Janek zrobi dziecko a Emilka nie lepsza

    17.01.2021 16:34
  • Tyh (gość)

    Maryśkę a to domanska powinni uśmiercić albo naprawdę zmienic cos jej się oglądać ludzie scenarzyści co oni o niej juz wymyślają...mnie ja pokazywać a bedzie się lepiej to oglądać...

    17.01.2021 13:57
  • Moda na sukces (gość)

    Pierwsza miłość to Polska Moda na sukces nie ma prawa umrzeć tym bardziej że to polsat

    17.01.2021 00:28
  • Pozdrawiam popieram (gość)

    Tak jak kolega wyżej lub niżej.

    17.01.2021 00:26
  • Pozdrawiam. (gość)

    A pamiętacie jeszcze dawno temu jak Maryśka od pseudo narzeczonego dostała zastrzyk zwiotczajacy mięśnie? Scenarzyści co niej przesadzają. Chyba już nie ma pomysłu na ten serial. Zapomnieli o pułkowniku Królu, jego dzieciach, siostrzenicy czy kim tam ona była.. No i o matce Sabiny, o kochance i jednocześnie o macosze Kulczyckiego.... Może te wątki pociągnąć a nie grillować tą biedna Marysię.

    16.01.2021 22:52
  • Anett (gość)

    Ludzie! Najgorszy wątek tego serialu.Tej kobicie czyt.Marysi wiecznie przydarzają się najbardziej nieprawdopodobne,niewyobrażalne sytuacje..Siostra blizniaczka (nawyrabiała) a Marysię zamknęli do ciupy,tam okazało się była więzniarką nad którą najbardziej się pastwiono,schorowany mąż,pózniej śmiertelnie chora córka,moobing w pracy przez Pana ordynatora,złodziejka roku (bez doświadcznia) teraz policja,która się na nią uwzięła+sąd ,ojciec zboczenieć i do tego wszystkiego zamknięcie w psychiatryku i odebrania córki!! Ludzie co piszą scenariusz..Darujcie już sobie,bo to już jest wątek zwanym NIE DO WIARY 🤔😜

    16.01.2021 19:47
  • pokemony (gość)

    zagraj w darmowa gre pokemon zapraszam oferuje pomoc w grze, wystarczy zarejestrowac sie z linku http://pokelife.pl/?polec=355251

    16.01.2021 19:31