"Pierwsza miłość" odcinek 3162-63. Szokujące odkrycie Janka! To Edward wpakował Marysię do szpitala psychiatrycznego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3162. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Janek postanowi pomóc Michałowi i Marysi. Co odkryje dziennikarz? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3162. w piątek, 29.01.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W wyniku pozornie błahego incydentu na parkingu Marysia (Aneta Zając) trafiła do szpitala psychiatrycznego! Na domiar złego już wkrótce okaże się, że Edward (Marek Siudym) chce przejąć opiekę nad jej córką. Czy te sprawy są ze sobą powiązane?

Kinga zostawi Janka?! Jej syn wciąż nie akceptuje tego związku...Zobacz więcej

W 3162. odcinku serialu "Pierwsza miłość" sytuacja będzie wyglądała bardzo źle. Domańska będzie siedziała zamknięta w izolatce, a Julka (Łucja Kawczak) trafi pod opiekę dziadka. Załamany Michał (Wojciech Błach) postanowi poprosi o pomoc Janka (Maciej Mikołajczyk)...

Dziennikarz śledczy bardzo zainteresuje się tą sprawą. Uzna, że w pierwszej kolejności trzeba dotrzeć do kobiety, która doprowadziła do stłuczki na parkingu. W 3163. odcinku serialu "Pierwsza miłość" uda mu się ją namierzyć i odkryje, że jest ona powiązana z Edwardem.

Janek i Michał postanowią zmusić ją do zmiany zeznań. Czy w ten sposób uda im się wyciągnąć Marysię ze szpitala psychiatrycznego? Co zrobi Edward, gdy dowie się, że został zdemaskowany? Jedno jest pewne - będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  To jest pomylony serial gwałciciel jest opiekunem wnuczki,której nie chciał pomóc jak była chora.Dlaczego te fakty nie zostały przedstawione w sądzie? I co to za sąd jakaś kpina. Serial zszedł na dno

  22.01.2021 17:51
 • Ble (gość)

  To już każdy wie ojciec i rodzina dobrzy ja zdj

  19.01.2021 22:49
 • Aga (gość)

  Nawet w realu za dobre pieniądze - można wszystko.

  19.01.2021 20:34
 • Ala (gość)

  Jednego nie rozumiem ..przecież Edward nigdy nie uznał Marysi , prawnie jej ojcem był JAN RADOSZ. Marysia nosiła nazwisko RADOSZ więc idąc tym tokiem rozumowania opiekę nad Julka powinien przejąć Jan RADOSZ. W serialu było powiedziane że Jan z żoną adoptował Marysie więc w świetle prawa prawowitym dziadkiem Julki jest Jan RADOSZ a co za tym idzie??? Tylko on może sprawować opiekę nad dzieckiem jeśli matka nie może. Heeelo w realu taka sytuacja nie miała by miejsca .

  19.01.2021 18:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×