"Pierwsza miłość" odcinek 3167. Kulas zakocha się w Wandzie? Kobieta będzie chciała zaciągnąć go do łóżka! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3167. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wanda będzie próbowała zaciągnąć swojego "męża" do łóżka! Czy Kulas skorzysta z okazji? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3167. w piątek, 5.02.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kulas (Marcin Sztabiński) spowodował wypadek, w wyniku którego Wanda (Monika Pikuła) dostała amnezji! Mężczyzna bał się konsekwencji, więc zabrał kobietę do swojego domu i wmówił jej, że jest jego żoną! Jak będzie się rozwijać ich relacja?

Alejandro zgwałci Kalinę! Pijany książe pokaże swoją prawdziwą twarz!Zobacz więcej

W 3167. odcinku serialu "Pierwsza miłość" bogaczka wciąż będzie przekonana, że jest małżonką Sylwestra. Zauważy jednak, że mężczyzna nie robi nic, aby zbliżyć się do niej fizycznie. Aby zwrócić jego uwagę, kobieta kupi w internecie strój kąpielowy i zacznie polewać się wodą w ogrodzie!

Pokaz "żony" nie pozostawi Kulasa obojętnym. Antek (Nikodem Baczkowski) szybko jednak przypomni ojcu, że jest mężem Pameli (Monika Fronczek) i zamiast flirtować z Bednarską powinien wziąć się do roboty. Czy Kulas posłucha syna? A może ulegnie wdziękom Wandy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×