"Pierwsza miłość" odcinek 3169-70. Kaśka dostanie "paczkę z zaświatów"! Gosia znajdzie dla niego nową miłość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3169. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka otrzyma paczkę od Gosi. Okaże się, że zmarła żona chce przekazać mu ważną wiadomość. O co w tym wszystkim chodzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3169. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kaśka (Michał Koterski) myślał, że spędzi z Gosią (Magdalena Różańska) resztę swojego życia. Niestety, choroba kobiety pokrzyżowała ich plany i doprowadziła do jej przedwczesnej śmierci... Ukochana Saniewskiego nie chciała jednak zostawić go samego.

Kulas zakocha się w Wandzie? Kobieta będzie chciała zaciągnąć go do łóżka!Zobacz więcej

W 3169. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kaśka otrzyma przesyłkę, której nadawcą będzie zmarła Gosia. Mężczyzna będzie wściekły i poprosi Miksera (Błażej Michalski), aby pomógł mu ustalić, kto zrobił mu tak okrutny żart.

Okaże się jednak, że paczka rzeczywiście została wysłana przez Gosię, na krótką przed jej śmiercią. W 3170. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Saniewski otworzy przesyłkę i znajdzie w niej płytę z filmem. Na nagraniu żona prosi Kaśkę, by nie był za długo w żałobie i znalazł sobie miłość.

Wiśniewska zaproponuje mu nawet jedną kandydatkę - swoją przyjaciółkę Maję. Kaśka, mimo nalegań Miksera, nie będzie chciał do niej zadzwonić. Czy zmieni zdanie? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MAGDALENA WALACH (gość)

  MALGORZATA KOZUCHOWSKA

  31.01.2021 23:36
 • ANNA KARCZMARCZYK (gość)

  ANNA DERESZOWSKA

  31.01.2021 23:32
 • DOMINKA KLUZNIAK (gość)

  ANDZELIKA PIEEHOWIAK

  31.01.2021 23:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×