"Pierwsza miłość" odcinek 3170-71. Nowy chłopak Doroty jest gejem! Marska będzie na niego wściekła [CO SIĘ WYDARZY]

W 3170. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota przygotuje dla Daniela romantyczną kolację. Wkrótce potem dowie się o swoim partnerze czegoś, o co nigdy by go nie podejrzewała! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3170. w środę, 10.02.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dzięki Melce (Ewa Jakubowicz) Dorota (Magdalena Wróbel) poznała przystojnego policjanta Daniela (Daniel Misiewicz). Mężczyzna oficjalnie przedstawił ją kolegom jako swoją dziewczynę, ale ich związek rodzi się bardzo, bardzo powoli. Co się za tym kryje?

Kaśka dostanie "paczkę z zaświatów"! Gosia znajdzie dla niego nową miłość?Zobacz więcej

W 3170. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Daniel będzie świętował urodziny. Dorota będzie chciała wyprawić dla niego przyjęcie, ale on nie będzie chciał dużej imprezy. W takim układzie dziewczyna postanowi przygotować dla niego niespodziankę!

Marska założy seksowny strój i przygotuje dla Daniela tort oraz romantyczną urodzinową kolację. Jej partner długo nie będzie się jednak pojawiał w mieszkaniu... Gdy w 3171. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w końcu przyjdzie, będzie w towarzystwie innego mężczyzny!

Dorota zorientuje się, że jej nowy partner tak naprawdę jest gejem, a ona była dla niego tylko przykrywką! Będzie wściekła, że Daniel nie miał odwagi, aby powiedzieć jej o swojej prawdziwej orientacji. Nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego i pójdzie utopić swoje smutki w alkoholu...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×