"Pierwsza miłość" odcinek 3180-81. Tomek ukradnie i rozbije auto ojca! Za karę Artur zmusi go do roli... swatki [CO SIĘ WYDARZY]

W 3180. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Tomek rozbije samochód Artura. Kulczycki daruje mu ten wybryk, ale postawi jeden dość nietypowy warunek... O co chodzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3180. w czwartek, 25.02.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Tomek (Oskar Wojciechowski) poznał atrakcyjną Jolkę (Justyna Zielska) i całkowicie stracił dla niej głowę. Mimo że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) niezbyt przepada za nową sympatią syna, to nastolatek w ogóle się tym nie przejmuje i cały czas stara się jej zaimponować.

Piotrek zaproponuje Mikulskiemu łapówkę! Psychiatra połknie haczyk?Zobacz więcej

W 3180. odcinku serialu "Pierwsza miłość" chłopak wpadnie na niezbyt mądry pomysł. Wykradnie Arturowi (Łukasz Płoszajski) kluczyki do auta, aby móc zabrać Jolę na imprezę za miastem. Niestety, nie wszystko pójdzie zgodnie z jego planem, bo... auto zostanie rozbite.

Kulczycki nie będzie jednak za bardzo wściekły na syna, bo będzie myślał wyłącznie o tym jak poderwać Dorotę (Magdalena Wróbel)! W 3181. odcinku serialu "Pierwsza miłość" złoży Tomkowi ciekawą propozycję. Daruje mu stłuczkę, jeśli zdoła umówić go na randkę z Marską!

Tomek i Jola od razu zaczną kombinować, jak ściągnąć dziewczyną do mieszkania Artura. Czy uda im się ich zeswatać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×