"Pierwsza miłość" odcinek 3186-87. Alejandro znów pojawi się w życiu Kaliny! Dziewczyna wyzna Oskarowi prawdę o gwłacie [CO SIĘ WYDARZY]

W 3186. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Alejandro znów zacznie współpracować z firmą Wekslera. Hiszpan będzie zachowywać się, jakby nic się nie stało. Kalina nie będzie mogła tego wytrzymać! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3186. w piątek, 5.03.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Alejandro (Maciej Maciejewski), przystojny i bogaty hiszpański książę, zdawał się być ideałem faceta. Po pijaku pokazał jednak swoją prawdziwą twarz i brutalnie zgwałcił Kalinę (Magdalena Wieczorek)! Dziewczyna po dziś dzień nie może się pozbierać to takiej traumie...

Dominika porwie Julkę w przebraniu zakonnicy! Edward i tak ich dorwie?Zobacz więcej

W 3186. odcinku serialu "Pierwsza miłość" arystokrata ponownie pojawi się w firmie Wekslera (Karol Strasburger), twierdząc że ma pomysł na nową inwestycję. Niczego nie świadomy Karol od razu przydzieli mu do współpracy Kalinę. Domańska będzie sparaliżowana ze strachu.

Jej niedawny adorator nie będzie miał żadnych wyrzutów sumienia i poprosi ją, aby... zapomniała o tym, co zaszło na imprezie. W końcu Domańska nie wytrzyma i ze łzami w oczach wybiegnie z biznesowego spotkania. Zaniepokojony Oskar (Filip Gurłacz) postanowi sprawdzić, co się z nią dzieje.

W 3187. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Domańska zdradzi mu prawdę o gwałcie! Oskar okaże jej wsparcie, a następnego dnia postanowi przejąć jej obowiązki przy projekcie, aby nie musiała stykać się ze swoim oprawcą. Kalina pierwszy raz poczuje, że ktoś stoi po jej stronie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×