"Pierwsza miłość" odcinek 3186-87. Dominika porwie Julkę w przebraniu zakonnicy! Edward i tak ich dorwie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3186. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika porwie Julkę z prywatnej szkoły, aby Domańscy mogli ją wywieźć za granicę. Czy ich plan się powiedzie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3186. w piątek, 5.03.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dominika (Aneta Zając) znów pojawiła się w życiu Marysi (Aneta Zając). Tym razem nie chce jej jednak skrzywdzić, lecz pomóc jej odzyskać Julkę (Łucja Kawczak) z rąk Edwarda (Marek Siudym). Trzeba jednak przyznać, że jej metody są dość... radykalne!

Czarnoskóry kochanek Kazanowej przyjedzie do Polski! Dowie się, że ma syna?Zobacz więcej

W 3186. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika w przebraniu zakonnicy wkradnie się do prywatnej szkoły, w której uczy się Julka i spróbuje wydostać stamtąd dziewczynkę! Jej misja zakończy się powodzeniem i Domańscy w końcu będą mogli przytulić córkę! Nie będą mieli pojęcia, że Julka ma przy sobie nadajnik GPS...

Marysia i Michał (Wojciech Błach) będą chcieli wywieźć córkę za granicę. W 3187. odcinku serialu "Pierwsza miłość" będą przebywać w domku letniskowym na terenie Czech. W pewnym momencie pojawi się tam Edward ze swoimi ludźmi! Będzie chciał po raz kolejny odebrać im dziewczynkę.

Wtedy Julka zrobi coś, czego nikt się nie spodziewał. Dziewczynka zaszantażuje dziadka, że jeśli ją znów odbierze, ona się zabije! Po takim wyznaniu mężczyzna zmięknie i postanowi odpuścić. Domańscy bezpiecznie wrócą do Polski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×